Pro naše členy máme otevřeno NON-STOP

Historie a současnot

V prosinci 2016 vznikl unikátní sportovní komplex díky nápadu dvou vášnivých sportovců, Daniela Balažoviče a Jana Štieglera. Tou dobou jim chyběl prostor, kde by mohli odtrénovat komplexní předsezónní přípravu bez nutnosti cestování z atletického okruhu do posilovny. Tímto důrazem na komplexnost tréninku se zrodila myšlenka univerzálního sportovního komplexu.

S podporou přátel a mnoha probdělých nocí začal tento komplex nabírat reálné tvary. Původně zaměřený na americký fotbal, postupně přitahuje zájemce i z ostatních sportů a stává se oblíbeným místem pro přípravu sportovců a týmů, kteří hledají kompletní tréninkové zázemí. Mezi naše klienty patří nejen američtí fotbalisté, ale i sportovci z řad softbalu, florbalu, hokejbalu, rugby, hokeje a dalších. Těší nás, že kromě aktivních sportovců k nám nacházejí cestu i běžní jedinci, kteří podporují svůj zdravý životní styl pravidelným posilováním.

Rok 2024 přinesl do vedení gymu novou energii a nadšení s příchodem Tomáše Svobody, třetího ze zakladatelů. Všichni tři bývalí spoluhráči z amerického fotbalu nyní spojují své úspěšné kariéry, zkušenosti v trénování mládežnických týmů a vedení předsezónních programů. Tím vytvářejí inspirativní prostředí, které pomáhá sportovcům dosahovat jejich maximálního potenciálu. ALL IN Training Complex se tak stává nejen místem pro trénink a továrnou na atlety, ale i centrem pro růst a rozvoj sportovní komunity.

Reference

Začal bych tím, že jsou tam naprosto parádní instruktoři lektoři jak kdo uzná za vhodné 😁 lokalita je trochu ponurá ale zato uvnitř už je to paráda. Parádní koberec ale to nejlepší je atmosféra kterou tam pánové vytvářejí plus ostatní cvičící (Black Panthers) děkuji určitě zas přijdu 👍👍👍😁🏈🏋️🧑‍

D. Kropik

Opravdu skvělá posilovna se všemi váhami, které byste potřebovali, a spoustou otevřeného prostoru a vybavení pro cvičení nohou. Také kluci, kteří to provozují, jsou opravdu nápomocní a milí.
Rozhodně doporučuji!

Shane T.

Jsem trenérem S&C více než 10 let a musím říci, že toto místo je vše, co pro své sportovce potřebuji! Skvělé místo pro atletiku, kondiční, silové a preventivní cvičení. Milujte to tady! #ChampionsAreBornHere

C. M. Gallardo